سمینار " زبان مهارت پولساز "
در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۱ از ساعت ۹ الی ۱۴ برگزار شد.

سمینار " زبان مهارت پولساز "
در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۱ از ساعت
۹ الی ۱۴ برگزار شد.

✅ محور اصلی سخنرانی های سمینار «درآمد دلاری» بود و معرفی فرصتهای شغلی که از داخل ایران بشود درآمد دلاری کسب کرد. در همین ارتباط، استاد کاشانی خاطرات و داستانهایی از ارتباط های کاری و دوستی شون با خارجی ها در داخل و خارج از ایران از سال ۸۱ تعریف کردند.

✅ سرکار خانم مهندس مهشید رییسی راجع به تجربیات خودشان از درآمد دلاری صحبت کردند و اینکه دانستن زبان خارجی مخصوصا انگلیسی چقدر به چند برابر شدن درآمد یک شخص کمک می کند.

✅ آقای امیرحسین جعفری با بیش از ۱۲ سال سابقه صادرات و تجارت، نقش زبان در تجارت بین الملل، تجارت بدون سرمایه و راه های انتقال پول در شرایط تحریم رو شرح دادند و به سوالات عزیزان در زمینه کار بین المللی پاسخ دادند.

✅ اساتید آکادمی زبان هاجر کاشانی بر روی سن آمدند، خودشان را به انگلیسی، عربی و فارسی معرفی کردند تا حضار با آن‌ها آشنا بشوند.
اساتید آکادمی همگی نیتیو هستند، خارج از ایران تحصیل و بعضا تدریس کردند و سابقه تدریس در بهترین موسسات زبان تهران را دارند.

✅ مهمانان وی آی پی از تجار و صادرکنندگان موفق ایران و همچنین صاحبان کسب و کارهای دلاری بودند که در آنتراکت و بعد از پایان سمینار با شرکت کنندگان ارتباط برقرار کردند و شبکه سازی مفید و پولسازی تشکیل شد.

سخنرانان همایش

استاد هاجر کاشانی

استاد دانشگاه
مدیر آکادمی زبان هاجر کاشانی

آقای امیر جعفری

تاجر و مدیرعامل گروه تجاری پارسیس

مهندس مهشید رییسی

مدرس کارآفرینی بانوان

تیزر سمینار
پخش ویدیو
shape
shape
shape
shape
بخشی از سمینار
shape
shape
shape
shape
image
image
پخش ویدیو
نظرات شرکت کنندگان
shape
shape
shape
shape
image
image
پخش ویدیو

مصاحبه خانم شیما استجلو

پخش ویدیو

مصاحبه خانم مهری همتی